Firma sprzątająca i jej pracownik wykonujący swoje czynności

Firma sprzątająca Warszawa

Firma sprzątająca z Warszawy posiadająca 20-letnie doświadczenie w sprzątaniu, gwarancją bezpieczeństwa, skuteczności i komfortu działania.

Kontakt z nami

Marcus Aid to pewność trafnego wyboru. Wszystkie nasze usługi sprzątania dostarczane są na fundamencie ogromnego doświadczenia i troski o każdego klienta. Nasza firma sprzątająca oferuje kompleksowe usługi sprzątania na terenie Warszawy i okolic. Firma posiada niezwykle szeroką gamę usług sprzątania, poczynając od klasycznego codziennego utrzymania czystości, poprzez prace sezonowe a kończąc na wysoce wyspecjalizowanych usługach polegających na odnawianiu powierzchni. Proponujemy realizacje usług sprzątania wymagającym klientom biznesowym oczekującym solidnej i niezawodnej usługi sprzątania. O jakości naszych usług niech świadczy fakt, iż niektóre z firm, podpisujących z nami umowę w latach 90, do dzisiaj korzysta z naszych usług. Wszystkie nasze działania skierowane są pod kątem indywidualnych preferencji czy upodobań naszych klientów. Staramy się, aby dzięki nam praca w firmie czy biurze stała się łatwiejsza i przyjemniejsza.


Dlaczego nasza firma sprzątająca ?

Dlaczego nasza firma sprzątająca ? Posiadamy sprawdzone cechy i parametry charakteryzujące dobrą firmę sprzątającą. 20-letnie świadczenia usług sprzątających w Warszawie, dają solidną podstawę do otrzymania zgodnej z deklarowanymi cechami jakości usługi. Chcąc być jeszcze bardziej konkurencyjni, zaproponujemy korzystne ceny i zrealizujemy postawione przed nami wysokie kryteria jakości, osiągniemy wszystkie cele zadeklarowane przed naszymi klientami.Firma i nasi klienci

Klient stanowi centrum uwagi naszej firmy sprzątającej, dlatego podejmowane przez nas wysiłki ukierunkowane są na spełnienie jego wymagań. Wyrazem spełniania norm jakościowych jest długofalowa współpraca wielu światowych liderów biznesu. Współpracujemy również z małymi przedsiębiorstwami, jesteśmy również elastyczni, potrafimy dostosować się do stawianych nam indywidualnych wymagań, znamy i rozumiemy obecne i przyszłe potrzeby klienta, potrafimy spełniać jego wymagania oraz podejmować starania, aby wykraczać ponad jego oczekiwania.

Dobra opinia firmy sprzątającej

Darzymy klientów ogromnym szacunkiem. Sprostanie ich wymaganiom, zawsze oznacza dla nas baczne słuchanie i szybkie reagowanie na wszelkie sugestie oznacza także ścisłe przestrzeganie tego, co zostało ustalone. Wielokrotnie zdarza się, iż otrzymujemy propozycje sprzątania z tak zwanego polecenia, czyli poprzez ścisłą rekomendację naszej firmy sprzątającej. Jest nam z tego powodu bardzo miło, jednak nie poprzestajemy na laurach i staramy się stale dbać i podwyższać jakość swoich usług.

Kobieta z firmy sprzątającej ze szczotką w ręku.

Jakość sprzątania firmy

Bez względu na to, jaką usługę sprzątania wybierzesz, odnajdziesz w niej dokładnie to, czego szukałeś. Wykwalifikowany personel firmy sprzątającej zadba nie tylko o najważniejsze aspekty wykonywanej pracy, ale również uwzględni wszelkie dodatkowe życzenia związane z wykonywaną przez nich usługa. Wymagania naszych klientów określiliśmy w kilku segmentach. Obejmują ustalenie wymagań klienta dotyczących usługi, komunikacji z klientem oraz badania jego satysfakcji.

Dobra cena sprzątania

Najwięcej kosztuje brak jakości, oznacza straty dla wszystkich, dlatego nie staramy się za wszelką cenę pozyskać potencjalnego klienta, oferując najniższą stawkę. Istnieje granica między jakością i jakością, dlatego staramy się opierać o zrównoważone ceny gwarantujące, że każde wypowiedziane przez nas słowo ma swoje odzwierciedlenie w działaniu.