Mycie okien warszawa


Mycie okien w Warszawie na zamówienie stałe lub jednorazowe. Jeśli masz za mało czasu na umycie okien bądź twoje pomieszczenia, w których znajdują się okna za wysokie lub za wysoko, polecamy zlecić tę pracę fachowcom mającym doświadczenie i odpowiedni sprzęt.

Zapytaj o szczegóły

Mycie okien i konserwacja na każdą okazję

Myjemy okna profesjonalnym specjalistycznym sprzętem do mycia okien, który w wyjątkowo delikatny i skuteczny sposób obchodzi z oknami ich elementami. Nie chlapiemy po podłogach parapetach czy biurkach ściągniętym brudem z okien, mamy do tego specjalne urządzenia, aby nie dopuściły do takich sytuacji. Ponadto dokładnie umyjemy ich okucia okienne, a także ich uszczelki, które w dużym stopniu przyczyniają się do długiej i bezawaryjnej eksploatacji. W razie potrzeby nasmarujmy ma i wyregulujemy okucia okienne.

Kobieta pracująca w   firmie sprzątającej dokładnie  myjący drewniane okna.

Mycie okien drewnianych

Myjąc okna z drewna, zwracamy szczególną uwagę na ich stolarkę i ich Powłokę lakierniczą. Pamiętamy, iż przy czyszczeniu ram należy zwrócić szczególną uwagę na to, iż niektóre środki dostępne na rynku do mycia okien mogą uszkodzić ich lakier. Do takich środków możemy zaliczyć płyny do mycia okien zawierające amoniak. Zalecane jest po umyciu okien zastosowanie odpowiednich preparatów konserwujących drewniane ramy występujące w postaci past lub różnego rodzaju mleczek dzięki temu o wiele dłużej wytrzymają bez ponownego malowania.


Mycie okien z plastikowymi ramami

Okna plastikowymi ramami są dużo łatwiejsze w utrzymaniu jak okna drewniane. Należy jednak pamiętać, iż okna tego typu mają wiele większe właściwości elektrostatyczne i w związku z tym o wiele szybciej się brudzą, ponieważ przyciągam do siebie kurz i inne zanieczyszczenia. Pomimo iż są również trwalsze niż drewniane okna, należy jednak pamiętać, iż nie należy używać do mycia okien plastikowych środków zawierających materiały żrące i ścierne. Częstymi przypadkami spotykana w naszej praktyce jest to, iż ludzie doprowadzają w szybkim czasie, do ich zmatowienia co w dalszym etapie jest bardzo trudne do zlikwidowania. Pamiętamy o tych wszystkich wagach i Ze szczególną troską umyjemy państwa okna tak, aby były czyste lśniące i zadbane.

Pracownik  firmy sprzątającej starannie myjący plastikowe okna.