Slajd pokazujący różnorodną ofertę sprzątania. Na zdjęciu kilku pracowników wykonujących różne czynności.

Oferta usług

Marcus Aid oferuje wysokiej jakości usługi sprzątające. Nasza firma w Warszawie dostarcza kompleksowe rozwiązania pozwalające utrzymywać w idealnej czystości każdego rodzaju obiekty i pomieszczenia. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem biur, sprzątaniem firm, pierzemy wykładziny, myjemy okna, pierzemy dywany, sprzątamy po remontach, sprzątamy wspólnoty mieszkaniowe. Zakres naszych usług sprzątania jest nieograniczony.

Pracownik oferujący sprzątanie biur. Zdjęcie pokazuje, jak młoda kobieta czyści klawiaturę komputera biurowego.
biura

Sprzątanie biur Warszawa

Na naszą ofertę składają się czynności codziennego sprzątania biur, usługi jednorazowego doczyszczania pomieszczeń. Oferujemy sprzątanie wszystkich powierzchni biurowych, zajmujemy się dosłownie każdą potrzebną do wykonania usługą. Oferujemy zarówno sprzątanie dzienne, jak i nocne. Dostosowujemy się do specyfiki każdego obiektu. Pracujemy w taki sposób, aby nie zakłócić prawidłowego funkcjonowania biura. Usługi sprzątania biur prowadzimy również w cyklu stałym, jak i sezonowym, czyli porządkowaniem biur na wiosnę czy na jesień. Czyste biura o każdej porze dnia i roku.

Pracownik oferujący usługi firmy sprzątającej. Sprzątanie obiektu wykonywane przez wykwalifikowaną ekipę.
Firma

Firma sprzątająca Warszawa

Sprzątamy tam, gdzie zachodzi potrzeba fachowego i dokładnego utrzymania czystości. Posiadamy własny dział serwisowy wyposażony w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia sprzątające. Jesteśmy kompleksową firmą sprzątającą, w której otrzymają Państwo wszystkie usługi związane ze sprzątaniem i nie tylko. Serwisy dzienne i nocne, zaopatrzenie wraz z dostawą na miejsce, czyszczenie po awariach, sprzątanie po remontach. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie liczy się jakość sprzątania, wiarygodność i zaufanie.

Nowoczesna maszyna do prania wykładzin w akcji. Pranie kremowej powierzchni.
Wykładziny

Pranie wykładzin Warszawa

W ofercie naszej firmy na stałe weszły usługi prania wykładzin w Warszawie. Zdecydowana większość biur korzysta z tego typu usług, ponieważ nie jest możliwe utrzymać wykładzinę w odpowiedniej czystości jedynie poprzez codzienne odkurzanie. Jako nieliczna firma na rynku warszawskim, posiadamy na własnym stanie nowoczesne maszyny piorące, pozwalające skrócić do minimum ich czas schnięcia co pozwala na szybkie ponowne jej użytkowanie. Dotychczas plamy z kawy czy herbaty były uznawane za niespieralne, nasza oferta usług prania wykładzin posiada również i tę możliwość. Klient otrzymuje w szybkim czasie ponownie czystą i pachnącą wykładzinę pozbawioną plam, brzydkich zapachów i dodatkowo zabezpieczoną poprzez odpowiednią impregnację.

Pracownik naszej firmy pokazany przy myciu okna.
Okna

Mycie okien

Proponujemy naszym klientom usługi profesjonalnego mycia okien polegające na zastosowaniu odpowiednich maszyn i środków. Oferujemy naszym klientom mycie okien w okresie wiosennym czy jesiennym. Myjemy wysokie okna, trudno dostępne na wysokości. Myjemy witryny sklepowe. Wykonujemy mycie przeszklenia, gdzie zamiast szkła użyto materiały z tworzywa sztucznego bardzo uciążliwego przy czyszczeniu. Zachęcamy do wypróbowania naszej usługi mycia okien. Jesteśmy pewni, że ponownie państwo zechcą nas zaprosić do ponownego ich umycia.