Reklama prania dywanów przez firmę sprzątająca. Pracownicy piorą dywany w biurze.

Pranie dywanów Warszawa


Pranie dywanów składających się różnych warstw materiału, runa takiego jak wełna czy trawa morska lub pomieszanych gatunków włącznie z kokosem. Stosujemy procesy przywracające dawny kolor, blask dywanu.

Zapytaj o szczegóły

Wypierzemy każdy rodzaj dywanów

Pierzemy dywany w Warszawie i okolicach od 1998 roku. Nasze doświadczenie pomaga w dużym stopniu doprowadzić dywany do idealnego, pięknego i pachnącego stanu. Przystępując do wyprania każdego dywanu, za każdym razem sprawdzamy stan i rodzaj włókna, umożliwia nam to wykorzystanie najskuteczniejszych środków i metod pozwalających osiągnąć zamierzony przez naszego klienta efekt. Oczywiście wstępne oględziny oraz zastosowanie odpowiedniej technologii stanowi gwarancję zachowania koloru i struktury dywanu. Zadaniem zastosowania odpowiednich środków piorących nie jest jedynie wyczyszczenie powierzchni dywanu, ale również pozbycie się szkodliwych w nim bakterii. Usuwamy wszystkie szkodliwe zanieczyszczenia, alergeny, drobnoustroje, kurz, roztocza oraz najtrudniejsze plamy, np. smary i tłuszcze.

Pranie dywanów, delikatnych i bardzo wrażliwych na różne czynniki, wymagających delikatnego profesjonalnego podejścia gwarantującego, iż dywan otrzyma z powrotem pierwotny wygląd i trwałość. Kluczem do otrzymania takiego efektu, jest zastosowanie odpowiedniej kombinacji środków czyszczących, gdzie każdy zastosowany składnik odgrywa kluczową rolę. Pranie powierzchni dywanowych z odpowiednim zespole profesjonalistów to klucz do czystych i pachnących dywanów.

Za każdym razem impregnacja dywanów po upraniu dywanów.

Pranie dywanów z impregnacją

Każdy dywan po upraniu na życzenie klienta może otrzymać dodatkową ochronę przed zabrudzeniem w postacie nałożenia specjalnego polimeru stosowanego do impregnacji dywanów. Daje to efekt pozwalający na kilkukrotnie rzadsze korzystanie z następnego prania, ponadto ogólnie wzmacnia strukturę włókien dywanu, przez co wydłuża jego żywotność.

Technologia prania dywanów

Nowoczesna technologia prania dywanów. Przez lata prania dywanów wypracowaliśmy plan, który sprawia, że każde pranie dywanu kończy się sukcesem. Dywan nie tylko wygląda estetycznie, ale też przemiło pachnie i jest całkowicie wolny od bakterii.


Proces uprania dywanu
  • - Analiza rodzaju materia łuna, z którego składa się dywan oraz wstępny test polegający na sprawdzeniu stabilności kolorów.
  • - Bardzo dokładne trzepanie połączone z odkurzaniem.
  • - Dobór i zastosowanie odpowiednich środków czystości przeznaczonych do wstępnego czyszczenia dywanu.
  • - Zastosowanie profesjonalnej maszyny czyszczącej.
  • - Zabezpieczenie powierzchni przez nałożenie warstwy ochronnej.
Proces prania dywanów między innymi odkurzanie dokładne zwłaszcza po upraniu dywanu.